Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
ul. J. Bema 70, 01-225 Warszawa, tel.: (22) 49 58 100, fax. (22) 49 58 457
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
panorama Woli
Dziś jest: 12.07.2020   
Imieniny: Brunona, Jana, Wery

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Pełnomocnik m.st. Warszawy nr telefonu adres e-mail
Agnieszka Gwiazda – Strzelec 22 495 81 85

agwiazda@zgnwola.waw.pl

Adam Kowalczuk – Kowalski 22 495 82 88

akowalczuk@zgnwola.waw.pl

Aida Kugler 22 495 81 18

akugler@zgnwola.waw.pl

Małgorzata Patoka 22 495 81 54

mpatoka@zgnwola.waw.pl

Grażyna Patura 22 495 81 87

gpatura@zgnwola.waw.pl

Radosław Wrzosek 22 495 82 89

rwrzosek@zgnwola.waw.pl

   

 

   

 

 
  • Utworzył(a): Administrator , 2015-11-04 12:28:00
  • Ostatnia modyfikacja: Milena Różaniewicz, 2020-06-09 15:25:46