Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
ul. J. Bema 70, 01-225 Warszawa, tel.: (22) 49 58 117, fax. (22) 49 58 133
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Zdjęcie 1
Dziś jest: 22.05.2019   
Imieniny: Emila, Neleny, Romy

WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE

Pełnomocnik m.st. Warszawy nr telefonu adres e-mail
Agnieszka Gwiazda – Strzelec 22 495 81 85

agwiazda@zgnwola.waw.pl

Adam Kowalczuk – Kowalski 22 495 81 54 akowalczuk@zgnwola.waw.pl
Małgorzata Patoka 22 495 81 54 mpatoka@zgnwola.waw.pl
Grażyna Patura 22 495 81 87 gpatura@zgnwola.waw.pl
Radosław Sułek 22 495 81 18 rsulek@zgnwola.waw.pl
Marcin Włodarczyk 22 495 81 56 mwlodarczyk@zgnwola.waw.pl
Iwona Zembrzuska - Łamejko 22 495 81 87 izembrzuska@zgnwola.waw.pl
Aida Kugler 22 495 81 18 akugler@zgnwola.waw.pl
 
  • Utworzył(a): Administrator , 2015-11-04 12:28:00
  • Ostatnia modyfikacja: Marcin Włodarczyk, 2019-02-01 15:30:34